חומצה אלפא ליפואית – נוגד חמצון שיכול לעזור לחולי סוכרת

צמחי מרפא לסוכרת

סובלים מסוכרת ומתופעות לוואי שהמחלה גורמת? נסו את החומצה הליפואית, נוגד חמצון שיכול להקל משמעותית על תופעות הלוואי ולהביא לשיפור וריפוי נזקי חמצון בדם.

איך חומצה אלפא ליפואית יכולה לעזור לחולי סוכרת?

חומצה זו מסייעת להגברת רגישות התאים לאינסולין. היא משמש כבולם חמצון ומועילה למניעה ולטיפול בסיבוכי הסוכרת, למשל במקרי נוירופתיה. מקורות במזון של חומצה זו מצויים בכבד, ביצים, תרד, ברוקולי, עגבניות, אפונה ואגוזים.

חומצה אלפא ליפואית היא נוגד חמצון שחשוב לתהליכים רבים בגוף. בנוסף לתרומה שלה באיזון רמות הסוכר בדם, היא מכנה על הגוף מחומרים מחמצנים ועוזרת בהובלה העצבית של הגוף, תהליך שפעמים רבות נפגע אצל חולי סוכרת ואצל חולי טרום סוכרת. היא נחשבת לנוגד חמצון חזק וכזו, היא מסייעת בריפוי של נזקי חמצון שונים שעלולים להוביל למחלות לב וכלי דם. כמו כן היא מגבירה את קליטת הסוכר מהדם לתאים. זו פעולה שמחקה את פעילות האינסולין. באופן זה משתפר איזון הסוכר בדם ויש הפחתה של סיבוכי מחלת הסוכרת.

האם תמיד יש צורך בתוספי תזונה?

לא תמיד. בקליניקת נטורל סין אנו דוגלים בהתאמת פורמולות הנרקחות מצמחי מרפא באופן אינדיבידואלי למטופל ובהתאם למצבו. פורמולות אלו מסייעות בחיזוק המערכת החיסונית, באיזון רמות הסוכר בדם ושיפור הערכים. יחד עם הנאמר, לעתים אין מנוס ובמקרים של סוכרת חמורה וחוסרים משמעותיים של מרכיבים ואלמנטים אקוטיים לבריאות הגוף, אנו ממליצים לשלב כמה תוספי תזונה.

חשוב לציין שכל תוסף תזונה נועד להשלים חוסרים של ויטמינים ומינרלים שנמצאים במזונות השונים אותם אנו צורכים וחשוב, גם באופן כללי, להקפיד על תזונה כמה שיותר טבעית, ללא כימיקלים, לא מעובדת וקרובה כמה שיותר למצבה הגולמי.

יצוין שמרבית הויטמינים והמינרלים מיוצרים באופן טבעי בגוף, חומצה אלפא ליפואית מיוצרת בכבד באופן טבעי, אולם עם הגיל הייצור הולך ופוחת. עבור חולי סוכרת שלא מייצרים כמויות מספקות של נוגד חמצון זה, חשוב לוודא שיש מספיק ממנו בגופם, בין אם באמצעות תזונה מתאימה, פורמולות מצמחי מרפא או , במידת הצורך, באמצעות תוספי תזונה.

שנות מחקר ולימוד עקרונות הרפואה הסינית מסייעים לנו בבניית תוכנית טיפול אישית ויעילה להקלה בתסמיני מחלת הסוכרת.

בחירת תוספי תזונה של ויטמינים ומינרלים צריכה להתבצע על ידי מטפל מוסמך שימליץ על התוסף הנדרש ועל המינון המומלץ שצריך להיות מדויק ומותאם למטופל. בקליניקת נטורל סין, בניהולו של אורון אופק, מטפל מוסמך ברפואה הסינית ובעל ידע מקצועי עשיר שנרכש בארץ ובעולם, אנו מבצעים אבחון מקיף ואישי לכל מטופל. בהתאם לממצאים וחומרת המחלה אנו בונים תוכנית טיפול המושתת על עקרונות הרפואה הסינית, ושכוללת, בין היתר, פורמולות טבעיות לחלוטין מצמחי מרפא שמותאמות אישית לכל מטופל. במצבים של סוכרת חמורה אנו לא שוללים לקיחה של תוספי תזונה, למשל חומצה אלפא ליפואית, או אחרים.

אורון אופק

אורון אופק, ממקימי ובעלי קליניקת נטורל סין, בעל ידע נרחב שנרכש בארץ ובקליניקות מובילות בחו"ל, משתמש בכלים טיפוליים מהרפואה הסינית והיכרות מעמיקה עם הרפואה המערבית. כל אלו מסייעים לו לבנות תוכנית טיפול אפקטיבית ומיטיבה, מתוכננת אישית לכל מטופל.

צרו עמנו קשר לאבחון מצבכם, ובניית תוכנית טיפול מיטיבה ומקלה, שתשפר משמעותית את ערכי הסוכר בדם ותאזן אותו, ועם אמצעי טיפול טבעי מהרפואה הסינית, שיחזקו את המערכת החיסונית בגופכם.

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

    4.9/5 - (35 votes)

      יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם