טיפול טבעי בסוכרת

תמונה של מכתש ועלי

אם חליתם בסוכרת, טיפול במחלה הינו טיפול משולב, המורכב ממעקב, טיפול תרופתי ואימוץ של אורחות חיים נכונים. הרפואה הסינית מביאה איתה פורמולות צמחי מרפא, דיקור סיני והמלצות תזונה שמתחשבות במצב הגופני ובמצב המחלה. הטיפול הטבעי בסוכרת מסייע לשמור על אורח חיים ולמנוע עלייה ברמות הסוכר, הידרדרות בריאותית וסיבוכים אפשריים.

טיפול תרופתי לבדו אינו יעיל דיו באיזון רמות הסוכר בדם לאורך זמן. כמו כן, יעילות התרופות לסוכרת הולכת ופוחתת עם הזמן, ומטופלים נדרשים להעלות את המינונים של הטיפול התרופתי. לתרופות הנפוצות נגד סוכרת ישנן תופעות לוואי אפשריות, שכוללות הפרעות עיכול, הפרעה לספיגת ויטמין B12, עלייה במשקל, בחילות, בצקות, היפוגליקמיה ועוד.

סוכרת סוג 2

לנצח את הסוכרת עם קונטרול!

  • פתרון 100% טבעי
  • התחייבות לתוצאות
  • ללא תופעות לוואי

לפרטים נוספים >

טיפול טבעי בסוכרת מסוג 2

טיפול טבעי בסוכרת נועד לייצב את רמות הסוכר, באמצעים של אימוץ אורחות חיים מותאמים, תזונה לאיזון סוכרת, הדרכה ותמיכה לירידה במשקל, פעילות גופנית הולמת ומתונה ונטילת צמחי מרפא שמסייעים להורדת סוכר בדם. הטיפול הטבעי אינו מחליף את השימוש בתרופות, במקרי הצורך, אלא נועד לתמוך, להביא להורדת סוכר בדם, להקנות אורח חיים בריא, לסייע במקרים של עמידות או פיתוח סבילות לתרופות, להקל על מי שאינם מעוניינים בטיפול תרופתי ממושך, ועוד.

הורדת סוכר בדם באופן טבעי

הטיפול הטבעי בסוכרת ברפואה סינית מתחיל בתשאול ובאבחון מקיף ומעמיק. לכל חולה מותאמת תכנית טיפול לשם איזון והורדת סוכר בדם. הטיפול עצמו, הניתן על ידי מטפל מומחה לטיפול בסוכרת ברפואה סינית כולל דיקור סיני, נטילת פורמולות של צמחי מרפא, הנחיות לתזונה מותאמת והמלצות לאורח חיים נכון שהולם את המצב הבריאותי.

דיקור סיני – מסייע באיזון רמות הסוכר בדם, חיזוק המערכת החיסונית ומערכת העיכול, שיפור יכולת הגוף להתמודד עם זיהומים, פינוי פסולת ועודפי לחות מאברי הגוף, שיפור המצב הרגשי והפחתת מתח וחרדה.

צמחי מרפא – קיימות מספר פורמולות מצוינות של נטורל סין, שמסייעות בהורדות רמות סוכר בדם. את הפורמולות נוטלים בטיפות, מהולות בכוס מים, פעמיים או שלוש פעמים ביום.

תזונה – המלצות התזונה מותאמות אישית לכל מטופל, וניתנות כחלק מתכנית טיפול שלמה.

סרטון של אורון המסביר על קונטרול:"הסוד של קונטרול שהופך את הפורמולה לכל כך מוצלחת"

אורון אופק

אורון אופק הוא מומחה לטיפול טבעי בסוכרת ברפואה הסינית, בעל ניסיון טיפולי של 25 שנים בדיקור סיני, תזונה וצמחי מרפא.

טיפול טבעי בסוכרת הינו טיפול מקיף ומיטיב, שמסייע לשמור על רמות סוכר יציבות ומאוזנות ומאפשר איכות חיים טובה. פנו עוד היום להתאמת טיפול טבעי ויעיל!
02-992-4004

אנו מזמינים אתכם לפנות לאחד ממרכזי הטיפול שלנו – נשמח להתאים לכם טיפול טבעי יעיל ומיטיב, שיאזן את רמות הסוכר, יסייע בהתמודדות היומיומית עם המחלה, ויחזיר לכם את החיוניות ואיכות החיים!

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

    4.8/5 - (155 votes)

      יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם