כרום פיקולינט לאיזון רמות הסוכר בגוף

צנצנות עם צמחי מרפא סיניים

סובלים מסוכרת ומרגישים ירידה באנרגיות, וקושי באיזון רמות הסוכר? כרום פיקולינט יכול לסייע בתחום זה, בין אם הגברתו בגוף באמצעות מזונות ייעודיים ובין אם כתוסף תזונה.

מה זה כרום פיקולינט?

מינרל חשוב לגופינו, ובמיוחד לחולי סוכרת הוא כרום פיקולינט. הוא מצוי במספר מקורות מזון ולעתים, כשיש צורך בהגברת הכמות, ניתן לצרוך אותו כתוסף תזונה.

כרום יכול לסייע לשיפור השליטה ברמות הסוכר בקרב אנשים עם טרום סוכרת, וכן במצבי סוכרת. הוא יעיל גם במצבים בהם רמת הסוכר בדם היא גבוהה בעקבות נטילת סטרואידים או טיפולי HIV.

הוא יעיל גם בסוגי סוכרת נוספים, למשל סוכרת הריון. פעילותו של כרום פיקולינט היא סיוע ליצירת אינסולין וקליטת הגלוקוז ברקמות.

כרום הוא מינרל מקבוצת יסודות הקורט. הוא הכרחי לגוף האדם, מקל על התקשרות הורמון האינסולין לתאים ובאופן זה מסייע לסוכר לחדור לתא. כמו כן הוא גורם לסבילות לגלוקוז.

בקליניקת נטורל סין אנו מתמקדים בצמחי מרפא שנלמדו ונחקרו לעומק, ומטרתם לטפל בתסמינים ותופעות לוואי של מחלת הסוכרת.

כרום נדרש לגוף בכמות קטנה מאד, פחות ממ"ג אחד ליום, אולם הוא בעל חשיבות רבה בתהליכי חילוף החומרים בגוף וכאמור, ביכולת שלו לשפר את רגישות הקולטנים לאינסולין והגברת פעילות האינסולין.

מקורות תזונתיים לכרום פיקולינט:

מן הצומח: דגנים מלאים, שיבולת שועל, שמרים, אספרגוס, פטריות, נבט חיטה, דבש, ענבים, אגוזים סלק, תפוחי אדמה מבושלים בקליפתם, שזיפים מיובשים, ברוקולי, בירה, יין

מן החי: כבד, בשר, גבינות קשות, מאכלי ים, חלמון ביצה.

האם אנו ממליצים על כרום פיקולינט?

ברוב המקרים אנו משתמשים בכלים המבוססים על עקרונות הרפואה הסינית, אשר כוללים, בין היתר, פורמולות טבעיות מצמחי מרפא שמותאמות למטופל. בנוסף כולל הטיפול המלצות תזונתיות כדי לאפשר לגוף לייצר בעצמו, או לקבל ממזונות מסוימים את הויטמינים והמינרלים הדרושים לו.

הגישה שלנו היא לעזור למטופל ולמרות שאנו מעדיפים להתבסס על עקרונות הרפואה הסינית, תוך שימוש בצמחי מרפא מקלים ומיטיבים והמלצות לתזונה שמסייעת אף היא בהקלה בתסמינים, ישנם מקרים שנמליץ על כרום פיקולינט, או כל תוסף תזונה אחר, כדי להקל על המטופל. נזכיר שלא מדובר בתרופה אלא כתוסף, שכשמו, מהווה תוספת לטיפול.

אורון אופק

בקליניקת נטורל סין, בניהולו של אורון אופק, מטפל מומחה ובעל נסיון רב והתמחויות ברפואה הסינית, בארץ ובעולם, אנו מבצעים אבחון מקיף לכל מטופל ולאחריו בונים תוכנית טיפול אישית ומותאמת למצבו.

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר, לעבור אבחון מקיף וקפדני ובהתאם לתוצאות לקבל תוכנית טיפול שנבנית במיוחד עבורכם, בהתאמה אישית ובהתאם למצב. מטרת הטיפול היא לאזן את רמות הסוכר בדם, לחזק את הגוף ואת המערכת החיסונית ולסייע לכם בהרגשה כללית טובה וחזרה לשגרת חיים איכותית.

 

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

  4.8/5 - (33 votes)

   

   

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם