מלון מר ותרומתו לאיזון סוכרת

מלון מר לטיפול בסוכרת

במחלת הסוכרת חשוב מאד לוודא שרמות הסוכר בדם אינן גבוהות מדי ולשמור על איזון. בנוסף לתרופות הקונבנציונליות, קיימות דרכים טבעיות שמסייעות כטיפול מניעתי ומקל, ביניהן, מלון מר.

הכירו את מומורדיקה או בשמו העממי – מלון מר, מלפפון מר וביטר מלון

מדובר בירק טרופי שגדל באפריקה, אסיה ובאיים הקאריביים. הטיפול בסוכרתיים באמצעותו הוא רב בשנים, מהרגע בו הוכחה התרומה שלו בהורדת רמות הסוכר בדם. פעילות זו של המלון, המטפלת בהיפרגליקמיה, הוכחה במחקרים קליניים רבים. במחקרים נמצא שהמלון המר מכיל רכיבים בעלי תכונות אנטי סוכרתיות מוכחות, ביניהן קרנטין, שנמצא אפילו יעיל יותר מטובוטמיד שמצוי בתרופות קונבנציונליות להורדת רמות סוכר אצל חולי סוכרת.

המלון המר שייך למשפחת הדלועיים. הוא מזכיר במראהו מלפפון ירוק, או קישוא, ובזמן הקטיף צבעו ירוק בהיר. וטעמו מר מאד אולם הוא מתעדן מעט לאחר שהבשיל וקיבל צבע צהבהב-כתום.

סוכרת סוג 2

לנצח את הסוכרת עם קונטרול!

  • פתרון 100% טבעי
  • התחייבות לתוצאות
  • ללא תופעות לוואי

לפרטים נוספים >


כאמור, מכונה המלון המר גם "אינסולין טבעי", תודות להשפעתו הניכרת בהורדת רמות הסוכר בדם. מספר מחקרים פורצי דרך שבדקו את תכונות המלון המר ( אוניברסיטת קולורדו, 2008, 2011 ),  מצאו שבנוסף לאיזון רמות הסוכר בקרב חולי סוכרת, הוא גם יעיל בעיכוב הליכים סרטניים בגוף.

רכיבים נוספים המצויים במלון מר הם הויטמינים A,C, אשלגן, נוגדי חיסון כמו בטא קרוטן ולואטין.

שימוש במומורדיקה – איך צורכים ביטר מלון?

ניתן לצרוך אותו כפי שנהוג במטבחים האסיאתיים וההודיים, באמצעות טיגון או הוספה שלו לירקות מוקפצים. דרך נוספת לצרוך אותו היא על ידי חליטה שלו במים רותחים, שגם מסייעת להפיג מעט את טעמו המר ולאכול אותו בנפרד, או בשילוב במרק. ניתן גם לסחוט את המלון המר במסחטת מיצים אולם הנוזל שיתקבל יהיה בעל טעם מר מאד.

בישראל ניתן למצוא מלון מר בשווקים שונים ויש הטוענים כי הוא אסור לשימוש לנשים בהריון ובמהלך ההנקה.

מלון מר הוא ירק בעל תכונות שללא כל ספק מסייע באופן ניכר בשיפור חייהם של חולי סוכרת עד כדי מזעור הצורך במעקב ובדיקת סוכר יומיומית.

מומלץ לצרוך את המלון המר בצורתו הטבעית רק לאחר התייעצות עם גורם מומחה, כדי להבין את השימוש המדויק בו ואת הכמות היומית המומלצת לכל אחד, בהתאם למצבו הרפואי.

פורמולה צמחית בשילוב מלון מר מבית נטורל סין

המתקשים בצריכת המלון המר בצורתו הטבעית, יוכלו למצוא בנטורל סין תמציות ופורמולות שנרקחו לאחר לימוד מעמיק וממושך, עד למיצוי הפוטנציאל של המלון המר במלואו. הפורמולות נרקחות בתאמה אישית למטופל ומצבו, וצריכתן תסייע בהפרשת האינסולין והורדה של רמות סוכר גבוהות.

מבקשים לשפר את איכות החיים שלכם ולאזן את הסוכרת? זה הזמן לפנות אלינו ולקבל מידע, יעוץ והתאמת טיפול מיטיב ומשפר להקלה על תסמיני הסוכרת.

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

    4.6/5 - (33 votes)

      יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם