ניקוי כבד

תה וצמחי מרפאה מגוונים

סובלים מעודף משקל? נחתה עליכם עייפות פתאומית ובלתי מוסברת? רמות הסוכר שלכם בדם האמירו מאד? יכול להיות מאד שיש לכם כבד שומני. לפני שנבהלים, חשוב לציין שיש מה לעשות כדי לטפל בו.

אנחנו מציעים בתוכנית ריפוי כוללת ומקיפה שמותאמת אינדיבידואלית למטופל ומשלבת בתוכה פורמולת צמחי מרפא יחודית בעלת יעילות גבוהה

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

   

  איך תדעו שיש לכם כבד שומני

  הסובלים מכבד שומני יכולים לחיות איתו מבלי שיידעו או ירגישו שקיימת בעיה כלשהיא. אחרים יחוו עייפות מתמשכת ובלתי מוסברת, עד כדי חוסר יכולת לתפקד והרגשת אי נוחות במערכת העיכול העליונה.

  זהו מצב שאינו רצוי ועלול להחמיר עם השנים וחשוב מאד לטפל בו, במיוחד אם יהפוך מכבד שומני סטטי לכבד שומני מודלק, שנובע כתוצאה של צריכת אלכוהול מוגברת או צבירה של שומנים בתאי הכבד. אם לא יטופל כראוי הוא יכול להוביל לשחמת הכבד ואפילו לסרטן.

  כבד שומני שלא מטופל כראוי יכול להוביל לשחמת הכבד ואפילו לסרטן

  איך תבריאו את הכבד השומני שלכם

  מאחר והסיבה העיקרית להיווצרות כבד שומני קשורה לאורח חיים ותזונה, חשוב להבין ששינוי בתזונה, בשגרת החיים, בהפחתת המתחים וטיפול נקודתי בריפוי וניקוי הכבד, יובילו לשיפור במצב הכבד ובאיכות החיים בכלל.

  מדובר בתוכנית ריפוי כוללת ומקיפה שמותאמת אינדיבידואלית למטופל. הטיפול הטבעי הוא לא תרופת מדף גנרית אלא תוצר של בחינה מעמיקה של כל מטופל. בחינה זו כללת היכרות עם שגרת חייו, הרגלי התזונה שלו, ועוד פרמטרים רבים שמסייעים בהתאמת טיפול מדויק שיסייע בניקוי הכבד.

  יתרה מכך, הטיפול הוא תהליך שבמהלכו מסגל לעצמו המטופל צורת חיים נכונה ובריאה יותר, שתבטיח לו לחזק את המערכת החיסונית שלו, ולהתמודד בהצלחה עם תחלואים וסימפטומים שונים, ולא רק בהקשר של הכבד השומני.

  הדרך הטבעית לבריאות שלכם

  הטיפול שמטרתו ניקוי כבד יהיה מורכב מכמה אספקטים: התאמת תזונה דלת שומן ועשירה במזונות מחזקים, המלצה על סוגי פעילות גופנית שתיטיב עם תפקודי הכבד וצריכת צמחי מרפא שמאזנים את תפקוד הכבד ומסייעים בניקויו. פורמולה של צמחי מרפא מותאמת אישית למטופל וכוללת מינונים מדויקים לו, שכוללים מגוון צמחים מועילים, למשל שיבא, ארטישוק ואחרים.

  פורמולה צמחית לניקוי כבד וכיס המרה מבית נטורל סין

  פורמולה ייעודית שנרקחה בנטורל סין אחרי לימוד הצמחים ומחקרים רבים על יעילותם בניקוי הכבד היא ליב דיטוקס שמשמשת לניקוי כבד וכיס המרה. היא מכילה צמחי מרפא סיניים שמנקים שומנים, חום, רעלים ולחות מהכבד ומכיס המרה, ביניהם: ג'נטיאנה, סקוטלריה, גרדניה, פלנטגו, כורכום, רמניה, אנג'ליקה, פוריה, גובי, ליקוריץ

  פורמולה טבעית לניקוי כבד

  ליב דטוקס – פורמולה חשובה המכילה צמחי מרפא סיניים לניקוי שומנים, חום, לחות ורעלים מהכבד וכיס המרה.

  אנחנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לפגישת יעוץ והבנת המצב והתאמת שיטת טיפול אישית על סמך הממצאים שיתגלו ויעלו בפגישה. למשל, נטילת הפורמולה יחד עם תזונה שכוללת ירקות מסוימים שתומכים בכבד תאיץ את תהליך ניקוי הכבד וכיס המרה.

  זה הזמן להחליט על שיפור איכות החיים שלכם בכל האספקטים ובעיקר הקפדה על ניקוי כבד וכיס המרה. פנו אלינו עוד היום לקבלת מידע ובניית תוכנית טיפול מיטיב אישית, שתוביל אתכם לשיפור ניכר בכל תחומי החיים.

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

   4.9/5 - (91 votes)

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם