סוכרת נעורים

בדיקת סוכרת וטיפול בסוכרת

סובלים מסוכרת נעורים? מתקשים לאזן את הסוכר במהלך היום? בסוכרת מסוג 1 ישנה חשיבות גדולה לשמירה על אורחות חיים ותזונה נכונה ומותאמת. חולי סוכרת סוג 1 יצטרכו לקבל טיפול באינסולין לאורך כל חייהם, אך ניתן ליצור שיפור משמעותי ודרמטי ברמות הגלוקוז בדם באמצעות הקפדה על אורח חיים ודיאטה מתאימה.

 מהי סוכרת נעורים (סוכרת מסוג 1) ?

סוכרת מסוג 1, שקרויה גם סוכרת נעורים או סוכרת התלויה באינסולין, היא מחלה אוטואימונית שנגרמת עקב ירידה בכמות האינסולין שהגוף מייצר. אינסולין הינו הורמון חשוב, שמופרש מן הלבלב ומסייע לסוכר (גלוקוז) שבדמנו להיכנס אל תאי הגוף השונים. הגלוקוז הוא חומר הגלם העיקרי ליצירת אנרגיה בגופנו. במחלת הסוכרת קיים מחסור באינסולין, או שתאי הגוף אינם מצליחים לנצלו, ואז רמת הסוכר בדם גבוהה מדי, ורמת הסוכר בתאים נמוכה מדי. הכליות מסלקות את עודפי הסוכר מהדם – מה שמתבטא בהשתנת יתר, אך התאים נשארים ללא הסוכר – חומר הגלם החיוני כל כך לשם תפקודם ופעילותם התקינה.

סוכרת נעורים מכונה כך מאחר והיא מופיעה בדרך כלל בגילאי הילדות-נעורים, ועד גיל 30. מחלת הסוכרת אצל ילדים מופיעה לרוב באופן פתאומי, או לאחר מחלה נגיפית קלה, שיתכן ושבשה את דפוסי הפעולה של מערכת החיסון (וגרמה לה לפעול נגד תאי הלבלב המייצרים אינסולין). מי שלוקים בסוכרת טייפ 1 חייבים לקבל טיפול באינסולין ממקור חיצוני לאורך כל חייהם.

 גורמים לסוכרת מסוג 1

הסיבות להופעה של סוכרת נעורים אינן ידועות במלואן, אך מניחים שישנם מספר גורמים שמשפיעים על התפתחות המחלה, וכי מדובר בשילוב של נטיה תורשתית ונסיבות סביבתיות. הסיכויים של ילד לחלות בסוכרת ילדים גדולים יותר כאשר יש חולה נוסף במשפחתו המיידית – הורים או אחים. בין הגורמים המוכרים למחלה, אם כן, מצויים גורם גנטי-תורשתי, וכן נסיבות סביבתיות כמו הרגלי תזונה ומזון, רעלים שונים, מצבי עקה, חרדה וסטרס ומחלה ויראלית. על פי הממצאים המחקריים, קיים גם קשר בין המחלות סוכרת וצליאק – בין 3-6 אחוזים מהחולים בסוכרת מאובחנים גם כחולים בצליאק.

 סוכרת נעורים שאינה מטופלת, עלולה לגרום לסיבוכים בריאותיים בטווח הארוך. טרשת עורקים, פגיעה בראייה ונזק לרשתית עד כדי עוורון, פגיעה חמורה בכליות עד לכדי אי ספיקת כליות, פגיעה בתחושה עצבית וחוסר תחושה בגפיים, חשש מוגבר לזיהומים וקושי להחלים מזיהומים ופציעות.

 • המלצות על טיפול בלקיניקה
  הדרכתו וטיפולו המסור של אורון אופק והתמצית, הם חסד אמתי שנעשה עמי. כולי נרגש מהתוצאות וממליץ מאוד מאוד בכל פה ושואף להתמיד כמה שנחוץ. תודה, תודה רבה!!! קרא עוד
  חיים כהן
 • אורון אופק
  אורון מטפל מסור, אמין, עם ידע עמוק בתזונה ובריפוי. רגיש לצרכים שלי. אני יודעת שבכל בעיה רפואית או נפשית שיש לי אני מגיעה לאורון ואני יודעת שהבעיה תטופל הכי טוב שניתן. אני סומכת עליו מאוד. קרא עוד
  ורד שובל
 • שלישיית קונטרול להורדת סוכר במבצע
  אני חולת סוכרת. A1C ברמות 10. גבוה! (כולל תרופות פומיות). לאור המלצה שקיבלתי, התחלתי להשתמש בקונטרול. תוך 3 חודשים, רמות הסוכר ירדו ל A1C 7. המשכתי בנטילת הקונטרול 3 חודשים נוספים, והסוכר ירד לרמות של A1C 5.9. התייעצתי עם הרופאה המטפלת, ואני ממשיכה עם בקונטרול ומתחילה להוריד את מינון התרופה לסוכרת. תודה רבה, המלצתי לאחי. ממש מודה לכם על מוצר יעיל ומוצלח ללא תופעות לוואי. קרא עוד
  דינה

 

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

  תסמינים לסוכרת נעורים

  לסוכרת מסוג 1 תסמינים רבים, וביניהם:

  • צמאון רב
  • מתן שתן רב
  • אובדן משקל
  • עלייה בתאבון
  • ראייה מטושטשת
  • עייפות כללית
  • בחילה

  ריפוי וטיפול טבעי

  סוכרת נעורים היא מחלה כרונית, וריפוי מסוכרת נעורים איננו מלא. עם זאת, ניתן להקל על התסמינים של סוכרת, להגיע לאיזון של רמות הגלוקוז בדם ולחיות באיכות חיים טובה, עם המחלה, באמצעות טיפול טבעי ושמירה על אורחות חיים מתאימים. הטיפול הטבעי בסוכרת נעורים, ברפואה הסינית, מפחית משמעותית את הצורך באינסולין, תומך במערכות הגוף השונות, מונע סיבוכים ומסייע באיזון ובהקפדה על אורח חיים בריא. הטיפול ברפואה סינית כולל דיקור סיני, פורמולה של צמחי מרפא לאיזון רמת הסוכר בדם והמלצות תזונה מדויקות ומותאמות למצב המחלה. הנחיות לתזונה דלת פחממות ומזון בעל ערכים גליקמיים נמוכים מסייעות לחולי הסוכרת לשמור על רמת גלוקוז תקינה בדם. גם פעילות גופנית מועילה מאד בהתמודדות עם סוכרת, מאחר והיא תורמת לחילוף החומרים ומגבירה את רגישות תאי הגוף לאינסולין.

  חולי סוכרת סוג 2 שאינם מאוזנים, ונדרשים להתחיל טיפול באינסולין, יכולים למנוע זאת על ידי הטיפול הטבעי. גם חולי סוכרת סוג 2 שכבר התחילו טיפול באינסולין, יכולים במקרים רבים "להחזיר את הגלגל" לאחור, ולאזן את רמות הסוכר כך שיוכלו לחיות ללא הזרקות.

  מעוניינים לשמור על אורח חיים שיסייע בהתמודדות עם תסמינים של סוכרת נעורים? נשמח להתאים עבורכם טיפול יעיל ומיטיב, בשילוב של דיקור, צמחי מרפא והמלצות תזונה ואורח חיים מותאמים אישית!

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

   4.9/5 - (71 votes)

    

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם