עלי זית- מאפיינים, תכונות ויתרונות

עלי עץ זית להורדת סוכר

מעבר להיותם אחד מסמלי השלום המוכרים ביותר, עלי זית הוכחו מחקרית כאחד מצמחי המרפא היעילים בהורדת ואיזון הסוכר בדם וכן במצבים של יתר לחץ דם.

ברפואה העממית והמסורתית נעשה לאורך ההסטוריה שימוש נרחב בעלי זית לטיפול במספר מחלות, כשהעיקרית ביניהם היא הסוכרת.

ההסטוריה של עץ הזית היא ארוכה מאד, כאשר העדויות הראשונות לו מראות על קיומו כבר למעלה מ 5,000 שנים. לעץ הזית יכולת הישרדות מרשימה, גם בתנאי אקלים קשים ועם מיעוט במים, והוא שורד שנים רבות ומגיע לגיל מופלג, כשהוא ממשיך לייצר זיתים.

בתרבויות רבות מסמלים עלי הזית שלום, שפע, כוח וצניעות ולפי הרפואה העממית, שנחקרה מאוחר יותר גם קלינית, נמצא כי יש להם תכונות רפואית רבות, ביניהן סיוע בהורדת רמות הסוכר בקרב חולים סוכרתיים.

הסיבה לכך היא המרכיבים הפעילים בעלי הזית, ביניהם כולין, אולרופאין וסוגי פלבנואידים, ומחקרים הראו שיש בעלים תכונה מעכבת חמצון של שומנים בדם והשימוש בהם מסייע בהורדת רמות סוכר גבוהות בדם.

עלי זית הוכחו מחקרית כיעילים לאיזון הסוכר בדם וכן במצבים של יתר לחץ דם

סוכרת סוג 2

לנצח את הסוכרת עם קונטרול!

 • פתרון 100% טבעי
 • התחייבות לתוצאות
 • ללא תופעות לוואי

לפרטים נוספים >

השימוש בעלי זית

כדי לאזן את רמות הסוכר בדם, מומלץ להכין חליטת עלי זית, שנקטפו מעץ שמטופל אורגנית והרחק מכבישים או מגורמים מזהמים אחרים, כמו סביבה עירונית מזהמת או מטעים בהם "זוכים" עצי הזית לריסוס אגרסיבי.

ניתן להשתמש בעלים מיובשים או בעלים טריים שזה עתה נקטפו. יש לבשל בסיר ארבע כפיות עלי זית טריים, או 2 כפיות גדושות של עלים מיובשים, בתוספת 2 כוסות מים. יש להביא לרתיחה ולהמשיך לבשל למשך כעשר דקות. את החליטה מומלץ לשתות על קיבה ריקה, מחצית ממנה בבוקר ואת המחצית השנייה בשעות הערב.

אם אתם עושים שימוש בעלי זית טריים, שימו לב שיש להשתמש בעלים בלבד וללא הגבעולים. ניתן לבשל כמות גדולה יותר ולשמור את התמצית שנוצרה בבקבוק זכוכית במקרר, לאחר סינון המים מהעלים. התמצית נשמרת במקרר למשך כשלושה ימים.

חשוב להדגיש, אם מכינים חליטה באופן עצמאי, יש לעשות זאת רק לאחר התייעצות עם גורם מומחה, בנוגע למינונים ולכמויות השתייה היומיות.

יש לקחת בחשבון שטעמם של עלי הזית הא מריר. כדי לעדן את הטעם ניתן לשלב בחליטה צמחים נוספים שיעדנו את הטעם.

חליטת עלי זית לאיזון רמות סוכר בדם

פורמולה צמחית בשילוב עלי זית מבית נטורל סין

דרך נוספת לצרוך את עלי הזית היא באמצעות פורמולות ייעודיות לטיפול בסוכרת שנרקחו על ידי נטורל סין, לאחר מחקר קליני ממושך ועד להגעה לתוצאות אופטימליות באיזון רמות הסוכר בדם.

פורמולה של נטורל סין המכילה בין היתר, את עלי הזית היא קונטרול, שמפחיתה תנגודת לאינסולין, ומשפרת את יצור האינסולין בגוף וכן נורמה פרס, פורמולה המיועדת לסוכרתיים הסובלים מלחץ דם גבוה.

סוכרת סוג 2

קונטרול – פורמולה לאיזון רמות הסוכר בדם. קונטרול משפרת את ייצור האינסולין ומפחיתה את תנגודת התאים לאינסולין

רכיבי הפורמולה הינם: עלי זית, מומורדיקה, קופטיס סיני, קינמון

 שימוש בפורמולת קונטרול יראה שיפור ברמות הסוכר כבר לאחר כשבוע.

טיפול טבעי בסוכרת מסייע באיזון וייצוב רמות הסוכר, בנוסף לסיגול אורח חיים ושגרת תזונה המתאימה למטופל. שימוש בפורמולות לא נועד להחליף את הטיפול בתרופות, ומטרתו היא לתמוך בהן ולהביא לאיזון ומניעה, או במקרים בהם המטופל לא מעונין בטיפול תרופתי ארוך טווח, או פיתוח עמידות לתרופות.

הטיפול הטבעי באמצעות הפורמולות המכילות צמחי מרפא מתבצע באמצעות נטילת הפורמולה בטיפות מהולות במים, פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

מעוניינים לשמוע עוד על הטיפולים הטבעיים והמיטיבים של נטורל סין ולקבל יעוץ והתאמת טיפול ייעודי ומותאם לכם אישית? צרו קשר עוד היום ונשמח לסייע לכם בבניית תוכנית טיפול שתסייע באיזון רמות הסוכר והקלה בסוכרת.

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

  4.8/5 - (33 votes)

   

   

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם