קופטיס סיני ותרומתו באיזון סוכר

צנצנות עם צמחי מרפא סיניים

סובלים מאיכות חיים ירודה בשל רמות סוכר גבוהות בדם? הייתם רוצים לשפר את המצב ולאזן את הסוכר מבלי לרוץ שוב לרופא? הכירו את הקופטיס הסיני- ה"קוסם" של הטבע, בכל הנוגע לאיזון רמות הסוכר בדם.

טיפול שורש לסוכרת

כל מי שסובל מסוכרת, או אפילו מרמות סוכר גבוהות או לא מאוזנות מבין את החשיבות הקיימת באיזון והורדת הסוכר בדם. אם התופעה לא מטופלת ולא נמצאת בבקרה מתמדת היא יכולה רק ללכת ולהחמיר עם סימפטומים לא פשוטים ומחלות נלוות.

ברפואה הסינית המסורתית יש  מקום של כבוד לצמחי מרפא שנחקרו במשך אלפי שנים ונמצאו כיעילים לטיפולים שונים בשל סגולות המרפא והערך הרפואי שבהם. רבים מצמחים מצויים בשימוש מזה אלפי שנים, כאשר בהמשך בוצעו אין סוף מחקרים עדכניים ומודרניים יותר, כדי להבין טוב יותר את הצמחים ותכונותיהם.

אחד מהצמחים הללו הוא קופטיס סיני (Huang Lian/coptis sinesis),  שניתן כבר לנחש משמו את מקורו. זהו צמח רב שנתי ממשפחת הנוריתיים. נחשב לצמח קר, בעל טעם מר והחלק בו נעשה שימוש לצרכי מרפא הוא השורש. הקופטיס הסיני, או השורש שלו, מצוין אי שם בסביבות 2800 לפני הספירה, בכתבים עתיקים. בסין הוא נמנה על חמישים הצמחים המובילים ברפואה המקומית, על אף היותו צמח בעל טעם מר במיוחד, אולי אפילו המר מכולם ובעל טמפרטורה קרה מאד.

הרכיבים הפעילים העיקריים בצמח הם אלקלואידים איזוקווינולינים, ביניהם ברברין (Berberine), קופטיסין (Coptisine), פאלמטין (Palmatine), הידרסטין (Hydrasine) ואחרים.

ברברין הוא אחד המרכיבים בצמח הקופטיס שנחקרו ממושכות ונמצא כאחראי על הורדת רמות סוכר בדם. למעשה, מחקרים שנערכו הוכיחו כי הוא יעיל לא פחות מתרופת מטפורמין שמשמשת לטיפול בחולי סוכרת. כמו כן, ברברין מגביר את הפרשת האינסולין מהלבלב, כך שלאחר ארוחה נגרם ייצור מוגבר של אינסולין בתאי בטא, זאת עוד לפני שרמות הסוכר עולות. באופן זה הוא מסייע להוריד את רמות הסוכר המצויות בזרם הדם. מחקר זה, כמו רבים אחרים, הוכיחו חד משמעית כי לצמח הקופטיס יש חשיבות רבה בטיפול בסוכרת, בעיקר מסוג 2 ולתנגודת אינסולין. הוא למעשה אחד משחקני המפתח בכל הנוגע להורדת רמות כולסטרול ובטיפול בסוכרת, זאת בשילוב תכונותיו נוגדות הדלקות והאנטי אוקסידנטית המצויות בו.

נטורל סין, אחרי מחקרים ובדיקות ממושכות הגיעו למסקנה ששימוש בקופטיס בכל שלבי מחלת הסוכרת נותן תוצאות טובות באיזון והורדת רמות הסוכר בדם, ולכן הוא אחד המרכיבים מהם עשויה פורמולת קונטרול.

פורמולה צמחית בשילוב קופטיס סיני מבית נטורל סין

תוצאות מעולות שמביאות לאיכות חיים משופרת

קונטרול לטיפול טבעי בסוכרת

קונטרול היא פורמולת הדגל של חברת נטורל סין. היא נרקחה ותוכננה אחרי מחקרים ובדיקות יסודיות, ואחרי הבנה מלאה של התכונות של כל צמחי המרפא המרכיבים אותה, כך שיתנו מענה מדויק ויעיל באיזון הסוכר בדם. קופטיס סיני הוא אחד ממרכיבי הפורמולה החשובה הזו, ולצידו גם קינמון, מלון מר ועלי זית. כל הצמחים מהם מורכבת פורמולת קונטרול יעילים באופן אינדיבידואלי, אולם ביחד הם מייצרים תרכובת מנצחת עם פעילות היפוגליקמית. שימוש בפורמולה יראה שיפור ברמות הסוכר בתוך זמן קצר מאד, אפילו אחרי שבוע.

הטיפול לא מסתכם במתן פורמולה בלבד, והוא מותאם אישית לכל מטופל, אחרי לימוד דרגת וחומרת מחלתו, שגרת חייו ופרמטרים נוספים שמשפיעים על תכנון תוכנית הטיפול המתאימה לו ביותר.

רוצים גם אתם להחזיר לעצמכם את איכות החיים בה הסוכר מאוזן? זה הזמן ליצור עמנו קשר כדי לקבל יעוץ, ליווי ובניה של תוכנית טיפול שתיטיב עמכם, תאזן את רמות הסוכר בדם ותביא לשיפור משמעותי במצבכם הבריאותי.

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

    4.6/5 - (47 votes)

      יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם