קינמון – הרבה יותר מטעים

מקלות קינמון לטיפול בסוכר גבוה

קינמון הוא תבלין ממשפחת התבלינים החמים. הוא טעים, הוא מבושם ויש לו הסטוריה ארוכת יומין. עובדה שאולי לא ידעתם, היא תרומתו הרבה לאיזון רמות הסוכר בדם.

מור וקינמון

הוא מבושם, טעמו מתקתק ומעקצץ מעט ומהווה תוספת נפלאה למאפים ותבשילים ולמשקאות חמים. הכירו- קינמון.

מעבר לטעמו הנפלא וריחו המבושם, יש בו תכונות חשובות ומוכחות באיזון רמות הסוכר בדם והוא אחד מהפתרונות הטבעיים המשמעותיים ביותר עבור חולי סוכרת.

ערכו של הקינמון היה רב כבר בעולם העתיק. עוד קודם לאלף השלישי לפני הספירה הגיע הקינמון מסין למצרים העתיקה והוא מוזכר אף בשיר השירים, כאשר מיוחסות לו תכונות הבישום הנפלאות שלו.

קינמון הוא סוג עץ ירוק עד. הוא גדל באינדונזיה, סרילנקה, ברזיל, מצרים והרי האנדים. הקליפה הפנימית שלו משמשת כתבלין, בצורתה הטבעית המוכרת לנו כמקלות קינמון, או טחונה לאבקה. הוא שייך לקבוצת הצמחים אשר מגבירים את רגישות התאים לאינסולין, כלומר, בעזרתו מואץ ייצור האנזימים שמעודדים את פעילותם של קולטני האינסולין. באופן זה גדלה הרגישות לאינסולין, כך שחל שיפור בקליטת הגלוקוז.

בנוסף לתכונות חשובות אלו, מסייע הקינמון להפחתת רמות הכולסטרול הרע בדם והגברת רמות הכולסטרול הטוב, בריפוי מחלות במערכת העיכול ובמחלות ויראליות, תודות לתכונות האנטי בקטריאליות שבו, המסייעות בנטרול מזיקים במערכת העיכול.

קינמון שייך לצמחים אשר מגבירים את רגישות התאים לאינסולין והוא אחד מהפתרונות הטבעיים המשמעותיים ביותר עבור חולי סוכרת

יעילות מוכחת באיזון רמות הסוכר

מחקרים מצביעים על יעילותו של הקינמון, הן בקרב אנשים בריאים שנרשמה עלייה ברמות הסוכר בדמם, ובמיוחד בקרב אנשים החולים בסוכרת סוג 2. לפי המחקרים החומרים הפעילים בקינמון מסייעים לא רק בהורדת רמות הסוכר והאינסולין בדם אלא משמשים גם למניעת התפתחות המחלה. לפי המחקרים שבוצעו, נרשמה ירידה של כשלושים אחוזים ברמות הסוכר לאחר צריכת הקינמון בקרב אנשים חולי סוכרת, נשים עם סוכרת הריון ואנשים הסובלים מטרום סוכרת.

אופן השימוש המומלץ בקינמון הוא ערבוב של כרבע כפית קינמון טחון בכוס מים פושרים ושתיית התמיסה. מומלץ לחזור על הפעולה שלוש פעמים ביום. כמו כן מומלץ לשלב את הקינמון בתבשילים ומאכלים ואף ליהנות מטעמו הייחודי.

לחולי סוכרת המעוניינים לאזן את רמות הסוכר בדם, מומלץ לצרוך את הקינמון רק לאחר התייעצות עם גורם מומחה, כדי להבין במדויק את השימוש בו ואת הכמויות המומלצות בהתאם לחומרת המחלה וגורמים נוספים.

פורמולה צמחית בשילוב קינמון מבית נטורל סין

אם אינכם חובבי קינמון, או מתקשים ליטול אותו במתכונתו הטבעית, ניתן לצרוך אותו באמצעות פורמולות מיוחדות שנרקחו לאחר מחקר ובדיקות ממושכות שהתבצעו בנטורל סין ואשר מותאמת למטופל לאחר בדיקה מקיפה ויסודית של מצבו.

קונטרול לטיפול טבעי בסוכרת

קונטרול – פורמולה לאיזון רמות הסוכר בדם, המשפרת את ייצור האינסולין ומפחיתה את תנגודת התאים לאינסולין

רכיבי הפורמולה הינם: עלי זית, מומורדיקה, קופטיס סיני, קינמון

 שימוש בפורמולת קונטרול יראה שיפור ברמות הסוכר כבר לאחר כשבוע.

רוצים לשפר את איכות חייכם, לאזן את רמות הסוכר בדם ולהיות תלויים פחת בתרופות קונבנציונליות? זה הזמן ליצור עימנו קשר ונשמח להתאים עבורכם טיפול אינדיבידואלי שיקל וישפר את תסמיני הסוכרת ויטיב עם שגרת חייכם.

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

    4.9/5 - (48 votes)

      יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם