FaceBook

צמח הג’ימנמה ותרומתו באיזון סוכר

ג'ימנמה
2.4/5 - (7 votes)

סובלים מרמות סוכר גבוהות בדם? יש לטבע מה להציע לכם. הכירו את צמח המרפא ג’ימנמה, יעיל באיזון והורדת רמות הסוכרים בדם.

מאזן, מיטיב, מקל

סוכרת, ובמיוחד סוג 2, היא מחלה שקטה. משמעות הדבר היא שפעמים רבות החולה אפילו לא יחוש בסימפטומים משמעותיים, אלא אם כן יבצע בדיקות דם. לא רק זאת, מדובר במחלה שהיא פרוגרסיבית, כלומר, אם הבעיה לא מטופלת מהשורש, ככל שהזמן נוקף, הנזק לגוף רק הולך ומחמיר, הצורך במינון גבוה יותר של תרופות הולך וגובר, וכשהתרופות כבר לא עוזרות יש להזריק אינסולין.

כדי לטפל בבעיה, ולמנוע החמרה שלה, בנוסף לתרופות הקונבנציונליות, חשוב לאמץ תכנית פעולה שמטרתה לטפל בבעיה מהשורש, לאזן את רמות הסוכר ולשמור על המצב לאורך זמן.

אחד הפתרונות שנחקרו ממושכות ונמצאו יעילים ביותר באיזון רמות הסוכר הוא צמח הג’ימנמה. מקורו בהודו, שם נעשה בו שימוש נרחב מזה שנים רבות מאד, בעיקר כדי לטפל בסוכרת. יש לצמח יתרונות רבים וסגולות מרפאות ושימוש בו מסייע בצורה מוכחת באיזון רמות הסוכר, בסיוע הסוכרים להספג בתאים ובמניעת חמצון הכולסטרול.

צמח פלא

ג’ימנמנה, בשמו המלא, ג’ימנמה סילבסטר הוא צמח מטפס ממשפחת האסקלפיים. מקורו בדרום ובמרכז הודו. ברפואה ההודית נעשה בו שימוש לטיפול בסוכרת כבר קרוב לאלפיים שנה.

החומר הפעיל בצמח הג’ימנמה קרוי חומצות ג’ימנמיק. אלו הן קבוצת מולקולות מסוג טריטרפן סאפונין שידועות כאנטי סוכרתיות ונוגדות דלקות. החומרים הפעילים בצמח נחקרו כבר בשנות הששים של המאה העשרים וממשיכים להיחקר עד היום. תוצאות מחקרים אלו מצביעות על העובדה ששימוש לטווח ארוך בעלי הצמח מסייע בהפחתת רמות הסוכר בדם. כמו כן נמצא כי השימוש בצמח מנטרל את הטעם המתוק בפה, מאחר והחומצות פועלות כמווסתות וכתחליף לסוכר.

בשנת 2003 בוצע מחקר על עכברים. תוצאותיו הראו כי חומצת הג’ימנמיק בצמח חוסמת את קולטני הטעם המתוק, מפחיתת רמות סוכר וחומצות אמינו במעיים. כמו כן נמצא כי החומצות מסייעות בבנייה של תאי בטא של הלבלב ולכן יעילות כתרופה טבעית לסיוע לחולי סוכרת.

יתרונות נוספים של הצמח הוא היכולת שלו בהגברת ייצור, הפרשה וספיגת אינסולין. הוא מוגדר כצמח אנטי דיאבטי והיפוגליקמי ולמרות שהוא מותווה בעיקר לחולי סוכרת סוג 2, הוא בהחלט מתאים גם לחולים תלויי אינסולין מאחר והוא מפחית את הצורך בצריכת אינסולין ומפחית צריכת תרופות היפוגליקמיות. כמו כן הוא מסייע בהורדת שומנים בדם ובהרזיה, בעיקר בשל התכונה שלו, להפחית חשק למתוק, שכידוע, מעודד רעב.

השימוש בצמח: נעשה על ידי חליטת תה של העלים. מומלץ לחלוט ככפית מעלי הצח בכוס מים רותחים, להמתין כעשר דקות, לסנן ולשתות. את העלים ניתן למצוא במספר מצומצם של חנויות טבע.

הטיפול הטבעי שוב מוכיח את עצמו

רבות דובר על הטיפול הטבעי שעושה פלאים בתחומים רבים, ביניהם גם שיפור ואיזון רמות הסוכר בדם. הטיפול אינו מסתכם כמובן במתן טיפות, עלים או חליטות כדי לשפר את המצב, אלא מתחיל באבחון מקיף ויסודי של המטופל. הסיבה לכך היא הרצון להתאים לכל מטופל את הטיפול הנכון והמתאים לו ביותר, מאחר והבסיס לשיטת הטיפול הטבעי היא להרכיב תוכנית אינדיבידואלית לכל אחד, בהתאם לדרגת וחומרת המחלה שלו, במקרה הזה סוכרת, אורח חייו, שינויים ומתחים בחייו, הרגלי התזונה שלו ופרמטרים רבים וחשובים שמותאמים אישית לכל אחד. ברפואה הטבעית אין תרופת מדף גנרית שניתנת לכולם והדיוק בטיפול הוא חשוב להצלחתו.

כך למשל מורכבת תוכנית שיכולה לכלול דיקור, המלצות על פעילות גופנית מיטיבה בניית תוכנית תזונה עם אינדקס גליקמי נמוך ועשירה בסיבים ושימוש בצמחי מרפא לאיזון הסוכר.

טיפול טבעי מבית נטורל סין

בנטורל סין אנו פועלים כל העת למצוא את הפתרונות היעילים והמיטיבים ביותר לכל מטופל ומטופלת. אנו מייצרים ורוקחים פורמולות ייעודיות לאיזון הסוכרת והורדת רמות הסוכר בדם, מבוססות כולן על צמחי מרפא, ללא כל תוסף שאינו טבעי. כל הפורמולות נרקחות לאחר שנות מחקר ארוכות ויסודיות, שהביאו ליצירת מענה אפקטיבי ומוכח לבעיות סוכר.

קונטרול לטיפול טבעי בסוכרת

פורמולת הדגל שלנו היא קונטרול, המכילה, בין היתר, מלון מר וקופטיס סיני שנמצאו יעילים משמעותית לאיזון הסוכר, בטוחה לשימוש, גם כתוספת לתרופות הקונבנציונליות, וגם עבור מי שמעוניין להפחית בהן ולהמשיך לשמור על אורח חיים איכותי. הפורמולה אינה מכילה את צמח הג’ימנמה, זאת לאחר שמצאנו ששילוב החומרים שבחרנו לפורמולה מביא לתוצאות אופטימליות. החומרים בפורמולה הם קינמון, קופטיס סיני, מלון מר ועלי זית.

 

אם אתם רוצים לשמור על איכות חיים טובה, מיטיבה ומאוזנת, רוצים לשפר את המצב ולהחזיר לעצמכם את השליטה על הגוף שלכם, זה בדיוק הזמן ליצור עימנו קשר, לקבל יעוץ, סיוע וליווי בבניית תוכנית אישית המותאמת לכם, למצבכם ולצורכיכם.

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

      יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם