סוכרת סוג 2

בדיקת סוכרת וטיפול בסוכרת

סוכרת סוג 2 היא מחלה מטאבולית שמתבטאת בריכוזים גבוהים של גלוקוז בדם, ולעתים בשתן.

זוהי אחת המחלות הנפוצות בעולם. כ-90% מהחולים בסוכרת סובלים מסוכרת סוג 2 (ורק 10% סובלים מסוכרת סוג 1). למרבה הצער, זוהי סיבת המוות הרביעית בשכיחותה. סוכרת סוג 2 פוגעת בעיקר במבוגרים לאחר גיל 30, ובדרך כלל במי שסובלים מהשמנת יתר. זוהי מחלה שמתפתחת, ודורשת יותר ויותר טיפול בחלוף הזמן. התסמינים כוללים מתן שתן מרובה, צמאון רב, תחושת רעב מופרזת ותשישות. עם התקדמות המחלה מופיעים תסמינים נוספים כדוגמת זיהומי עור, תחושת גרד במערכת המין, נוירופתיה ופגיעות לזיהומים.

באמצעות טיפול ברפואה סינית והתאמה אישית של צמחי מרפא ניתן להביא לשיפור וייצוב מצב המחלה, ולשיפור משמעותי באיכות החיים של החולים בסוכרת סוג 2

מהי סוכרת מסוג 2?

סוכרת סוג 2 (קרויה גם סוכרת 2, סוכרס, סוכרת מבוגרים, או "סוכרת שאינה תלויה באינסולין") היא אחד המופעים של סוכרת, ובה חולים מרבית חולי הסוכרת (כ-90% מכלל החולים). בניגוד לסוכרת מסוג 1, שמופיעה בדרך כלל בגילאי הילדות, סוכרת מסוג 2 מופיעה לרוב במבוגרים, אך לעתים מתגלה גם בגיל ההתבגרות. זוהי מחלה שמתפתחת באיטיות, ויש מי שחולים בה ואינם מודעים, או מגלים את דבר המחלה באמצעות בדיקת דם מקרית.

סוכרת סוג 2

לנצח את הסוכרת עם קונטרול!

 • פתרון 100% טבעי
 • התחייבות לתוצאות
 • ללא תופעות לוואי

לפרטים נוספים >

תסמינים של סוכרת מבוגרים

אצל חולים לפני אבחון וקבלת טיפול, הסימפטומים של סוכרת קשורים למצב של היפרגליקמיה – רמות גבוהות של סוכר בדם. הסימפטומים הבולטים והמוכרים לסוכרת משותפים לחולים בסוכרת סוג 1 וסוכרת סוג 2, והם:

 • צמאון מופרז
 • צורך מרובה ומופרז במתן שתן
 • עייפות רבה
 • ירידה במשקל

סימפטומים אפשריים נוספים כוללים:

 • תחושה של גירוד באברי המין
 • טשטוש ראייה
 • התכווצויות בשרירים
 • זיהומי עור
 • עצירויות
 • החלמה וריפוי איטיים של פציעות וחתכים בעור
 • בחילה או כאב בטן
 • יובש בעור
 • נטייה לנמנום

מהם הגורמים לסוכרת סוג 2?

להתפתחות סוכרת סוג 2 יש קשר גנטי חזק, והשפעה חזקה ומכרעת נוספת על התפתחות המחלה ומהלכה קשורה בסגנון חיים ובמאפייני אורח החיים. מלבד הנטייה התורשתית-גנטית, הסיכוי לחלות בסוכרת מושפע מהשמנת יתר, אכילה של מזון תעשייתי מעובד ומזון שמורכב מכמות גדולה של סוכרים פשוטים, צריכת מזונות עשירים בשומן טראנס, מיעוט או העדר פעילות גופנית, מחסור בשינה, מתח ולחץ נפשי.

בנוסף, רוב החולים בסוכרת סוג 2 סובלים ממצב הקרוי "תנגודת לאינסולין": במצב זה הרגישות של התאים לאינסולין פחותה. הלבלב מייצר כמות מוגברת של אינסולין, על מנת להתגבר על היעילות הפחותה של הורמון זה, דבר שמעורר תאבון לצריכת פחממות. אכילת פחממות מחזקת את התנגודת לאינסולין, וכך נוצר מעגל חוזר ומתפתח. על כן, אחד הגורמים הנוספים להתפתחות סוכרת מסוג 2 הוא נוכחות מוגברת של אינסולין.

איך מזהים ומאבחנים?

האבחון של סוכרת סוג 2 חשוב, אך יכול להתעכב. זוהי "מחלה שקטה", שיכולה ללוות את האדם מבלי דעת, ולהתגלות במקרה, גם לאחר שנים. אבחון מוקדם מסייע בטיפול ומפחית את הסיכון לסיבוכים בטווח הארוך. האבחון נערך באמצעות בדיקת סוכר בשתן, בדיקה לרמת הסוכר בדם בעת צום, העמסת סוכר ובדיקה לרמות המוגלובין מסוכרר (המוגלובין בכדוריות הדם – זהו למעשה אחוז המולקולות של גלוקוז שמתנגשות בתאי הדם האדומים ומשאיר סימן). לאחר שמתקבלות תוצאות בדיקות אלו, ונשללת האפשרות לסוכרת מסוג 1, ניתן לקבוע שמדובר בסוכרת מסוג 2.

איך מטפלים בסוכרת?

טיפול בסוכרת הוא בדרך כלל טיפול מורכב וכולל, שמשלב אמצעים שונים, ובהם תזונה דלת פחממות, הרגלי אכילה נכונה, פעילות גופנית, נטילת תרופות ולעתים גם מתן אינסולין. חולי סוכרת עוקבים אחר רמת הגלוקוז בדם באמצעות בדיקות עצמיות שנעשות בעזרת גלוקומטר או מדי סוכר חדשניים אחרים, ובדיקות רפואיות אחרות. מטרת הטיפול בסוכרת סוג 2 היא לשמור על איזון ועל רמה תקינה של גלוקוז בדם, להימנע ממצבי היפוגליקמיה והיפרגליקמיה, וכל זאת בכדי להימנע מסיבוכים ומסיכוני המחלה. הטיפול בסוכרת דורש התמדה רבה והקפדה על אורח חיים מסוים, דבר שיכול ליצור מתח, קושי ושחיקה ניכרים. כמו כן, מדדי הסוכרת מושפעים מגורמים רבים ושונים, ביניהם תזונה, מצב גופני, מצב נפשי, מחזור הווסת (בקרב נשים) ועוד.

 • אורון אופק
  התרשמתי מהרקע והבקיאות של אורון בתחום ובטחתי בו מהפגישה הראשונה. הוא המליץ לי על דיאטה קפדנית בשילוב תמציות ותוספי תזונה. תוך זמן קצר הבחנתי בשיפור שהלך והתחזק בהתמדה. אני חיוני ובטוח שאני בידיים טובות ומקבל את הטיפול הנכון. ממליץ בחום לבעלי משמעת עצמית שמוכנים לקחת את עצמם בידיים ולהתמסר להנחיות הטיפול. תודה אורון. קרא עוד
 • המלצות על טיפול בלקיניקה
  הדרכתו וטיפולו המסור של אורון אופק והתמצית, הם חסד אמתי שנעשה עמי. כולי נרגש מהתוצאות וממליץ מאוד מאוד בכל פה ושואף להתמיד כמה שנחוץ. תודה, תודה רבה!!! קרא עוד
  חיים כהן
 • שלישיית קונטרול להורדת סוכר במבצע
  אני חולת סוכרת. A1C ברמות 10. גבוה! (כולל תרופות פומיות). לאור המלצה שקיבלתי, התחלתי להשתמש בקונטרול. תוך 3 חודשים, רמות הסוכר ירדו ל A1C 7. המשכתי בנטילת הקונטרול 3 חודשים נוספים, והסוכר ירד לרמות של A1C 5.9. התייעצתי עם הרופאה המטפלת, ואני ממשיכה עם בקונטרול ומתחילה להוריד את מינון התרופה לסוכרת. תודה רבה, המלצתי לאחי. ממש מודה לכם על מוצר יעיל ומוצלח ללא תופעות לוואי. קרא עוד
  דינה

טיפול טבעי בסוכרת סוג 2

הטיפול הטבעי בסוכרת סוג 2 כולל שילוב של דיקור סיני, נטילת צמחי מרפא, המלצות תזונה ואורחות חיים.

הטיפול הטבעי יעיל, מפחית את הסיכוי לסיבוכים ולהידרדרות בריאותית, אינו יוצר תלות ואינו כרוך בתופעות לוואי.

 • דיקור סיני לסוכרת – ניתן על פי האבחון ומצב המחלה. אצל חלק ניכר מחולי הסוכרת מסוג 2 ניתן לראות "לחות חמה" הבאה לדי ביטוי בחיפוי על הלשון ובדופק "מתגלגל". ללחות חמה קשר הדוק למצב של תנגודת לאינסולין. הדיקור יסייע בחיזוק טחול-לבלב ואיברים נוספים, ישפר זרימת אנרגיה ודם לאיברים חיוניים, יטפל בלחות החמה ובתנגודת לאינסולין.
 • דיקור באפרכסת האוזן – יעיל מאוד להפחתת תחושת הרעב ומסייע להורדה במשקל.
 • צמחי מרפא – לחולי סוכרת 2 מותאמת פורמולה ייחודית של נטורל סין, המכילה עלי זית, מומורדיקה, קופטיס סיני וקינמון. עלי הזית יעילים בהפחתת רמות הסוכר ובהורדת לחץ הדם, המומורדיקה משפרת את תפקודי הלבלב והקופטיס הסיני מטפל בלחות חמה, דלקת ורעילות. הקינמון מסייע ויוצר הרמוניה בפעילות שאר הצמחים שבפורמולה, כך שההשילוב הניתן מסייע באיזון ובשמירה על רמת סוכר תקינה וטובה. מרקחות הצמחים הן טבעיות, והכנתן מבוססת על שנות נסיון רבות בהפקה ובשימוש בצמחי מרפא. הטיפול באמצעים טבעיים ובצמחי מרפא מאפשר לחולי סוכרת סוג 2 להפחית או להימנע מנטילת תרופות קונבנציונליות, ולהיפטר מתופעות הלוואי שלהן.
 • תזונה ואורחות חיים – ההמלצות יכללו הימנעות ממזונות מסוימים ותוספת של מזונות אחרים, ובניית תפריט אישי על פי אבחנת דופק ולשון מקדימה ומקיפה. במקרה הצורך, נמליץ על שינוי הרגלי תזונה ואורחות חיים מזיקים, כגון עישון וצריכת אלכוהול בכמויות גדולות (יין אדום יבש במידה, מותר לשתייה). כמו כן, נשים דגש על פעילות גופנית יומיומית, מתונה ומותאמת, הפחתת משקל או שמירה על משקל תקין, במקרה הצורך, שינה רצופה ומספקת והרגלי חיים נוספים שתורמים להטבה בריאותית.

סובלים מסוכרת סוג 2? פנו אלינו  ונשמח להתאים לכם טיפול טבעי יעיל ומיטיב!

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

  4.9/5 - (38 votes)

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם