FaceBook

צמחי מרפא לסוכרת

מגוון תבלינים

סובלים מרמות לא מאוזנות של סוכר בדם? מחפשים מענה טיפולי טבעי במקום, או בנוסף לזה הקונבנציונלי? לרפואה הסינית יש פתרונות טבעיים, מבוססים על אלפי שנות מחקר קליני והצלחות מוכחות.

משפרים את איכות החיים

הרפואה הסינית כוללת התאמה אישית של צמחי מרפא שנבחנו לאורך שנים רבות ועם פורמולות ייעודיות שנרקחו במיוחד להקלה על הסימפטומים ושיפור במדדים.

באפשרותה להוביל להקלה ושיפור משמעותיים באיכות החיים ובתפקוד החולה, כך שבשילוב עם הטיפולים הקונבנציונליים, נרשמת הפחתה משמעותית בסימפטומים ואיזון רמות הסוכר בדם.

ישנם גורמים רבים למחלת הסוכרת, העיקרי ביניהם נובע מאורח חיים ותזונה בלתי מאוזנים.

שינויים בתזונה ובאורח החיים הכללי, תוך שימוש בצמחי מרפא, יבטיחו שינוי מהותי באיכות החיים

צמחי מרפא לטיפול טבעי בסוכרת ברפואה הסינית

הרפואה הסינית מבוססת על מחקרים של אלפי שנים, לימוד הדרכים והשיטות שיהיו מכוונים לכל אדם באופן ייעודי וספציפי, בהתאמה מושלמת למצבו, גילו, אורח החיים שלו, הרגלי התזונה שלו ודרגת החומרה של הסוכרת ממנה הוא סובל.

ממחקרים קליניים מודרניים משולבים עם הרפואה הסינית העתיקה, נמצאו צמחי מרפא שהוכחו מחקרית שהם תורמים להורדת רמות הסוכר בדם, ביניהם:

קופטיס סיני שורש בו נעשה שימוש רב ברפואה הסינית המסורתית. הוא מצוי בקבוצת הצמחים מטהרי החום ומייבשי לחות.

ג’ימנמה צמח ייחודי שמסייע לחזק את התאים המפרישים אינסולין, וע”י כך מאזן את רמות הסוכר בדם ומונע סיבוכים רפואיים עקב רמות סוכר גבוהות בדם.

חילבה הזרעים נחשבים, בתפיסת האנרגיה הסינית, לחמימים, ומסייעים בהורדת רמות הסוכר.

מלון מר החומר הפעיל בו ידוע כ”אינסולין טבעי”, תודות ליכולתו להוריד את רמת הסוכר בדם.

קינמון בעל תכונה מחממת ויכולת להגן על הטחול מפני תכונות מקררות של צמחי מרפא אחרים, למשל המלון המר.

עלי זית – בעלי מרכיבים פעילים מוכחים ביעילותם לריפוי מגוון מחלות, ובעיקר לצורך הורדת רמות הסוכר בדם בקרב סוכרתיים

צמחי המרפא מסייעים רבות בתהליך הטיפולי, מורידים את רמת הסוכר והאינסולין בדם ומסייעים בתהליך ההתחזקות ושפור תפקודי מערכת החיסון ותפקוד האיברים הפנימיים.

איזון סוכר בעזרת תמציות הצמחים של נטורל סין

נטורל סין חרתה על דגלה, לאפשר לכל אדם, טיפול בצמחי מרפא ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, במחיר השווה לכל נפש

קונטרול לטיפול טבעי בסוכרת

פורמולה בעלת חשיבות רבה בכל הנוגע לאיזון רמות הסוכר בדם היא פורמולת קונטרול. היא מורכבת ממספר צמחי מרפא בעלי פעילות היפוגליקמית, למשל צמח הקופטיס הסיני שיש בו יכולת לנטרל רעלים ולנקות הצטברות לחות חמה. שימוש בפורמולת קונטרול יראה שיפור ברמות הסוכר כבר לאחר כשבוע.

אורון אופק

כדי שהטיפול באמצעות קונטרול יהיה יעיל עוד יותר, מומלץ לשלב אותו בתמציות משלימות הבאות

תמצית צמחים להורדת לחץ דם

נורמה פרס – בעלת השפעה רבה על איזון לחץ הדם והפחתה אפקטיבית של לחץ דם גבוה

ויומקס לטיפול בעייפות וחולשה

ויטמקס – פורמולה מחזקת המטפלת במצבי חולשה ועייפות. היא מתאימה גם לסובלים מיתר לחץ דם, מאחר ואינה מכילה ג’ינסנג קוריאני.

פורמולה צמחית פסיפיק יום ולילה

פסיפיק – פורמולה זו מסייעת להרגעה ולאיזון סוכר שנגרם עקב מתח וחוסר שקט נפשי. הפורמולה מורכבת מצמחים בעלי נטייה מרגיעה. ישנן שתי פורמולות, האחת פסיפיק יום לנטילה במהלך היום ואילו השנייה, פסיפיק לילה, לנטילה לפני השינה.

שילוב של פורמולת קונטרול עם תמציות משלימות אלו מבטיח אפקטיביות רבה יותר של הטיפול בסוכרת

כאמור, הטיפול ברפואה הסינית הוא אינדיבידואלי וצמחי המרפא מותאמים לכל אחד באופן אישי, לאחר אבחון המטופל ועיון בבדיקות הדם ואחרות שביצע. היתרון הבולט בצמחי המרפא הוא שנטילתם אינה גורמת לתופעות לוואי ומתאימה במיוחד למי שנוטל תרופות קונבנציונליות שחלקן כן גורמות לתופעות לוואי שונות ומעוניין להפסיק ליטול אותן, או לפחות להפחית במינון.

 • המלצה חמה על תמצית הצמחים קונטרול
  המלצה על תמצית הצמחים קונטרול לאיזון סוכר
  אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לעזרה בהתמודדות עם המחלה לפנות לאורון אופק. הוא יודע להתאים לכל אחד את הטיפול המתאים לו בהתאם לבדיקות הרפואיות של החולה. קרא עוד
  חנה (אנה)
 • מכשיר לבדיקת סוכר
  הורדת הסוכר בדם בעזרת קונטרול
  הדרכתו וטיפולו המסור של אורון אופק והתמצית, הם חסד אמתי שנעשה עמי. כולי נרגש מהתוצאות וממליץ מאוד מאוד בכל פה ושואף להתמיד כמה שנחוץ. תודה, תודה רבה!!! קרא עוד
  חיים כהן
 • המלצות על טיפול בלקיניקה
  המלצה חמה על פסיפיק יום לייצוב המצב הרגשי
  במשך שנים רבות, השתמשתי בתרופות הרגעה קונבנציונאליות שגרמו לתופעות לוואי קשות. מזה כשנתיים אני עם הפסיפיק שעושה עבודה נפלאה. אין מילים כלל לתאר את הרוגע והשלווה, ומאידך גיסא את החדות והרעננות, החשיבה הישרה והמיקוד שמוצר זה מביא עמו. תודה רבה אופק היקר. קרא עוד
  נדב ישראל
 • המלצה חמה על ויטמקס לטיפול בעייפות
  התחלתי להשתמש בויטמקס באופן קבוע, ותחושת העייפות נעלמה
  הייתי מאוד עייף. הרגשתי הרגשת חולי כל מספר שבועות. הרופא אבחן וירוס, אך לא היה לו טיפול להציע. התחלתי להשתמש בויטמקס באופן קבוע, ותחושת החולי נעלמה. קרא עוד
  דוד

מילת המפתח – איזון

סוכרת משפיעה באופן דרסטי על איכות החיים באספקטים רבים. רצוי וניתן לטפל בה באמצעים קונבנציונליים. יחד עם זאת, שילוב הטיפול בצמחי מרפא מהרפואה הסינית יבטיחו איזון רמות הסוכר בדם ושיפור משמעותי באיכות החיים.

מעוניינים במידע נוסף על דרכים  יעילות לטיפול בסוכרת? נשמח לתת מענה בכל עת ולהתאים לכם טיפול מותאם אישית, שיסייע לכם באיזון רמות הסוכר ובשיפור איכות החיים.

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

  5/5 - (67 votes)

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם