המלצה על תמצית הצמחים קונטרול לאיזון סוכר

12.12.2017

לפני שנה גילו אצלי סוכרת ופתאום נאלצתי להתמודד עם משהו שלא ידעתי עליו דבר. אף אחד במשפחה שלי לא חלה במחלה.

רופא המשפחה שלי דרש ממני להזריק אינסולין בנוסף לגלומקין 850 מ"ג בגלל רמות גבוהות של סוכר שהיה 396, אני סירבתי להזריק אינסולין והסכמתי לקבל רק כדורים. בעקבות חילוקי דעות ביני לבין רופא המשפחה שלי עברתי לאחר 25 שנות חברות לקופה אחרת, לרופא שהיה יותר גמיש, אבל עדיין רואה בטיפול אלטרנטיבי משהו לא רציני.

בנוסף לרופא משפחה חדש, התחלתי לחפש ספרים ומאמרים ולגלוש באינטרנט כדי ללמוד על המחלה וגם כדי לחפש טיפול אלטרנטיבי כי אני מאמינה בו, וכך בעקבות הספר שכתב: "סוכרת – מניעה וטיפול בשיטה הסינית הטבעית", הגעתי לאורון אופק.

לאחר הנחיות תזונה, דיקור, נטילת תוסף בשם "קונטרול" וגם פעילות גופנית מתונה ביותר (הליכה), הסוכר ירד ל-110, HbA1C [המוגלובין מסוכר] ל-6.10, וזה בלי אינסולין שהרופא אמר בזמנו שלא אוכל לשלוט בסוכרת בלעדיו.

המשכתי עם ההנחיות של אורון, ולאחר 3 חודשים הסוכר ירד ל-80, בצום בבוקר  HbA1C היה 5.5.

נכון להיום ערכי הסוכר שלי נורמליים, אני ממשיכה עם נטילת גלוקומין 2 כדורים ליום, 1 בבוקר, 1 בערב. את הכדור של הצהריים הרופא ביטל ובנוסף אני משתמשת בקונטרול באופן קבוע, הגעתי לתוצאה הזו בגלל שהקפדתי על כל ההוראות של אורון ואני ממשיכה להקפיד ולבצע את ההנחיות שלו.

לכן אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לעזרה בהתמודדות עם המחלה לפנות לאורון אופק. הוא יודע להתאים לכל אחד את הטיפול המתאים לו בהתאם לבדיקות הרפואיות של החולה.

תודה

חנה (אנה)

המלצה על תמצית הצמחים קונטרול לאיזון סוכר

:

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם