טיפול טבעי בסינוסיטיס, שיעול ומחלות חורף נוספות

טישו ותה חם לחולה סינוסיטיס

מנוזלים תמידית? סובלים מאף סתום או שיעול עם ליחה? מרגישים חולשה, כאבים ורגישות באזור המצח והפנים ותחושת חולי כללי? אין שום סיבה להמשיך ולסבול. עם טיפול טבעי, מבוסס על הרפואה הסינית, תחושו הקלה מיידית בתסמינים ואף תוכלו למנוע את הישנות התופעה בעתיד.

על סינוסיטיס, צינון, שיעול , חורף ואלרגיה

החורף מביא איתו הרבה דברים טובים, כמו גשמי ברכה, ירקות עונתיים ותחושת נקיון כללית באוויר. הוא גם מביא איתו שפע של חיידקים ומחלות שבדרך כלל אופייניות לעונת שנה זו, כמו צינון, שפעת, שיעול וסינוסיטיס. סינוסיטיס היא מחלה שאופיינית לחורף אולם אם היא הופכת לכרונית, או אם הסיבה לה היא אלרגיה, היא יכולה להופיע גם בעונות מעבר ולגרום לאי נוחות רבה.

מהם הסינוסים?

מדובר על החללים המצויים בעצמות סביב האף. קיימות 4 קבוצות סינוסים: מצחיים, ממוקמים באזור שמעל הגבות, לסתיים, ממוקמים בעצמות הלחיים, מתחת לגובה העיניים, ושתי קבוצות סינוסים קטנים, שנמצאים משני צדי האף, בגובה שבין שתי העיניים.

מה חשוב לדעת על סינוסיטיס?

המחלה עלולה לגרום לכאבי ראש ומצח, בין העיניים ומאחוריהן. תסמינים נוספים הם קשיי נשימה, סחרחורת, בחילה, כאב עז באזור המצח או הפנים בכל פעם שמתכופפים, רגישות ונפיחות באזור הסינוס בו מצויה הדלקת, ולעתים גם הפרשת נזלת מוגלתית, ירוקה או צהובה. בזמן ההתקררות, הקרומים הריריים באף, שהתנפחו, עלולים לחסום את פתחי הסינוסים. כשזה קורה, האוויר שמצוי בסינוסים נספג לזרם הדם, נוצר לחץ שלילי והתהליך גורם לכאבים עזים.

דלקת בסינוסים יכולה להיות חריפה וקצרה או כרונית ומתמשכת.

מדובר בכאבים שיכולים להעביר את החולה על דעתו. הם מתישים, שגרת החיים משתבשת, קשה לנשום, קשה לפקוח את העיניים, וקיימת תחושה של מחסור באוויר.

הגורמים לדלקת בסינוסים, או כפי שנהוג לכנות אותה, סינוסיטיס, הם: אלרגיה, זיהום חיידקי, ויראלי או פטרייתי. היא יכולה להגרם עקב דלקת בשיניים או החניכיים, או  להתפתח בעקבות הצטננות, כאשר במקרה זה, מתפתחת דלקת של הציפוי הפנימי של מערות האף.

חשוב לזכור: מחלות חורף עלולות להעלות את רמות הסוכר בדם אצל סוכרתיים. כמו כן, חולי סוכרת שרמות הסוכר בדמם גבוהות, עלולים לסבול מדלקת גרון, או כל זיהום אחר, בדרגת חומרה קשה יותר מאחרים, מאחר והסוכר משמש כמצע לגידול החיידקים. במקרים כאלו, חשיבות הטיפול בתסמינים היא אקוטית.

איך ניתן לטפל?

כשאתם מביטים סביבכם בחורף אתם נתקלים באנשים שחולים שוב ושוב במחלות חורף, בעוד אחרים לא חולים כלל, גם אם הם נמצאים באותה סביבה וחשופים לאותם התנאים. איך זה יכול להיות? התשובה נעוצה במערכת החיסונית. כשהיא נחלשת, המחלה מתפרצת, כך שאם נדאג לחזק את המערכת החיסונית, נמנע מחלות חורף רבות, ביניהן סינוסיטיס.

הרפואה המערבית משתמשת פעמים רבות באמצעים שמקלים על תסמיני המחלה, למשל אנטיביוטיקה למיגור הדלקת, תרופות שמטרתן לייבש את הגודש באף ובגרון ותרופות שמכווצות את כלי הדם. לפעמים, במקרים של סינוסיטיס כרוני קשה יומלץ אף על ניתוח.

טיפול טבעי בסינוסיטיס ומחלות החורף – תעזרו לגוף שלכם להחלים לבד

הטיפול הטבעי פועל כדי לחזק את הגוף ולחזק את המערכת החיסונית, כך שהגוף יוכל להילחם יעיל יותר בגורמי המחלות. הרפואה הטבעית מתייחסת למערכת החיסונית כאל השומר העיקרי של הגוף מפני מחלות וככזה, ההתמקדות היא במתן פתרונות שיקלו על התסמינים השונים אולם גם יתמקדו בחיזוק המערכת החיסונית, כדי שהמחלה לא תחזור על עצמה.

קליניקת נטורל סין מציעה מגוון פתרונות טבעיים להקלה וחיזוק הגוף מפני מחלות חורף וביניהן סינוסיטיס.

הטיפול הטבעי מתחיל באבחון מקיף ומעמיק. יש חשיבות רבה לאבחן את הגורם למחלות החורף. במידה והסינוסיטיס, נגרם מאלרגיה, נעשה כל מאמץ כדי לאתר את הגורם האלרגני ונבנה תוכנית טיפול שלא כוללת גורמים אלו, למשל מוצרי חלב, חיטה, בוטנים, ביצים, תירס, פירות הדר ואחרים.

 • המלצות על טיפול בלקיניקה
  אני כבן 35 ממרכז הארץ אשר רוב חיי אני זוכר את עצמי חולה בסוג של סינוסיטיס תמיד מצונן עם ליחות וכאבי ראש תמידיים. כמובן שכל הזמן תרופות ואנטיביוטיקה שלא עוזרת… שנה שעברה הגעתי לאורון אופק ולאחר מפגש של כ40 דק שבו הוא שינה לי את סוג התזונה שלי,והמליץ לי על סוגי מרקחת טבעיים של חברת "נטורל סין" ברוך ה' אני מרגיש הרבה יותר טוב ויש לי איכות חיים אחרת ממה שהכרתי, אם יש עוד מישהו כמוני שרוב השנה מרגיש חולה,אני מאוד ממליץ… בברכת רפואה שלימה לכל חולי עמו ישראל קרא עוד
  נתנאל
 • יומן להמלצות
  פניתי לטיפול אצל אורון אופק בעקבות הפסקות נשימה שהיו לי בלילה, לאחר שהטיפול בקופ"ח לא הועיל. להפתעתי הרבה, קיבלתי ממך טיפות של נטורל סין, טיפול ששינה את שנתי, ובעקבות כך את תפקודי היומיומי לטובה. תודה על ההקשבה והטיפול המסור. קרא עוד
  ענת
 • יומן ועט להשארת תגובה והמלצה
  הגעתי לטיפול אצל מר אורון אופק בנוגע לליחות, שיעולים וגודש. לאחר שיחה, אורון רשם לי רשימת תזונה שתתאים לצרכי וכן לאורח חיי היומיומי. תודה על היחס האדיב והטיפול המקצועי שסייע לי רבות. קרא עוד
  מזל יום טוב
 • טישו ותה חם לחולה סינוסיטיס
  אומרים מקצת שבחו של אדם בפניו, ורובו שלא בפניו. אורון, אתה משכמך ומעלה. תודה על הטיפול בילדיי הקטנים, תודה על הסבלנות והסובלנות. ילדיי סבלו מקוצר נשימה וליחות רבות. בזכותך ובזכות המוצרים, אין צורך באינהלציה. קרא עוד
  אמא לילדה בת 5 וילד בן 9
 • חליטת תה סיני
  רצוני להודות מקרב לב לאורון אופק. פניתי לאורון בעקבות בעיה שהייתה לבעלי : הפרעות שינה, נחירות ושינה לא סדירה. בזכות הטיפול המסור, השיחה הנעימה והתאמת המוצר לבעיה הזו, לי ולבעלי חיי שגרה סדירים, אני יכולה לישון בשקט! בלי חשש. המוצר שדרג את חיינו ועל כך אני מודה לאורון ולחברתכם על מוצר נהדר! קרא עוד
  מירי בן-שבת
 • אורון אופק
  הגעתי לאורן לאחר תקופה ארוכה שבני סבל מדלקת אוזניים כל חודש במשך כשנתיים. כל חודש בני היה בטיפול אנטיביוטיקה, כל חודש, עקב דלקת אוזניים (אני לא מדברת על הפסד ימי עבודה אלה על הסבל של בני). לאחר ייאוש רב, בעלי התייעץ עם חבר מהעבודה שאחד מילדיו גם סבל מדלקת מאוזניים והיה בטיפול אצל אורון והמליצה לנו ללכת אליו ולשמוע. ואכן קבענו מועד להפגש עם אורון, נפגשנו, התחלנו טיפול אצלו ואחרי כחודש לא היו דלקות אוזניים לבני. בהתחלה הייתי סקפטית ואמרתי לעצמי בטח יחזור שוב… אבל המשכנו בטיפול ועבר עוד חודש ועוד חודש ולמעשה עד היום בני לא סובל מדלקת אוזניים. היום בני בן 5 שנים וסבל מדלקות אוזניים בשנתיים הראשונות לחייו. הפסקנו את הטיפול לפני כשנתיים ואין לו דלקת אוזניים בכלל. היום כשאחד מילדיי מתלונן על כאב גרון או כאב אוזניים אני ישר מטפלת בצמחי מרפא שאורון נתן לנו וב"ה נעלם לאחר יום יומים ללא אנטיביוטקה. מאז ועד היום אני מתייעצת עם אורון על כל בעיה בריאותית שיש למישהו מהמשפחה והוא עוזר בשמחה ובסבלנות רבה. אורון, תודה רבה על הכל! קרא עוד
  מימי דורון
 • יומן להשארת המלצות
  אני אסירת תודה לאורון. שנים רבות שאני סובלת מאסטמה, עד שהגיע הרגע בו כבר לא הועילו המשאפים והתרופות. החלטתי לפנות לאורון, וכבר אחרי טיפול הדיקור הראשון הרגשתי הרבה יותר טוב. התקפי החנק, קוצר הנשימה והשיעול, פסקו בהדרגה. לראשונה מזה כ- 12 שנים שאני מרגישה טוב. אני לא זקוקה למשאפים ולכדורים, אלא רק לטיפול תקופתי של דיקור וצמחי מרפא, עליו אורון המליץ לי. בנוסף לבעיית האסטמה, אורון עוזר לי בבעיות נוספות – מטפל לי בכאבי הגב והמפרקים. הוא מטפל נפלא ובן אדם נפלא – קשוב, רגיש ובעל נפש רחבה. בזכות אורון אני חיה חיים מלאים, הולכת, נעה ונושמת. זו תחושה של אושר ייחודי – לחיות בלי לסבול ובלי לפחד. תודה רבה למטפל נפלא. קרא עוד
  אילנה צ'רנייבה
 • נטרול סין צמחי מרפא
  מי שרוצה להיות בריא בלי שפעת וחוליים אחרים שיקח וינטרשילד, זה מוכח. תכשיר נפלא, חובה שיהיה בכל בית. קרא עוד
  ורד שובל

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

  טיפים נוספים לשיפור המצב מבית נטורל סין

  • לוויטמינים ומינרלים יש חשיבות רבה מאד בחיזוק הגוף, במיוחד ויטמין C, המסייע להתרבות תאי הדם הלבנים הנלחמים בחיידקים. אנו ממליצים ליטול 500 מ"ג כל 3-4 שעות, או בהתאם למצבו של המטופל.
  • גם לתזונה יש מקום חשוב בריפוי מחלות חורף. למעשה, חשוב יותר להרבות בשתייה מאשר אכילה ולאכול רק מזונות קלים לעיכול, כדי שהגוף יתעסק בהחלמה ולא בעיכול המזון. מזונות כמו מרק עוף עם ירקות מסייעים לחיזוק וטיפול במצבי חולשה. מזונות כמו בצל, שום ולימון הם בעלי תכונות מחטאות ומקלות, בעוד שמאכלים כמו סוכר פשוט, אלכוהול ושומן מחלישים את המערכת החיסונית. רצוי להמנע גם ממזונות שגורמים לליחה, כמו מוצרי חלב, בננות, בצקים וכדומה.
  • הרחת שמן אתרי אקליפטוס תסייע לחיטוי דרכי הנשימה ופתיחת מעברי האף. ניתן לטפטף מספר טיפות על הכרית, או הבגד, או על מקלון לניקוי אוזניים ולהריח.

  צמחי מרפא טבעיים, מקלים ומיטיבים

  בקליניקת נטורל סין אנו מתמקדים בהכנת פורמולות ייעודיות לתסמינים שונים, ביניהם מחלות חורף. הפורמולות מורכבות מצמחי מרפא טבעיים בלבד ויתרונן שמעבר להקלה משמעותית בתסמינים ובחיזוק המערכת החיסונית.

  :

  ווינטר שילד לחיזוק מערכת החיסון של הגוף

  ווינטר שילד לחיזוק מערכת החיסון של הגוף. מתאימה מאוד גם לילדים ותינוקות שסובלים מהתקררויות חוזרות ונשנות.

  פלם דיספל לטיפול בשיעול

  פלם דיספל –  לטיפול בשיעול עם ליחה

  קול לטיפול בצינון ושפעת

  קול  – לטיפול בשיעול יבש

   

  פרי פאס

  פרי פאס לפתיחת אף סתום ולטיפול בסינוסיטיס

  טוקס פרי לטיפול בדלקות אוזניים

  טוקס פרי – לטיפול בדלקות גרון ואוזניים

   

  היט רליס לטיפול בשפעת

  היט ריליס לטיפול בחום גבוהה ושפעת

  אורון אופק

  הקליניקה הוקמה ומנוהלת על ידי אורון אופק, מבכירי המטפלים ברפואה הסינית, ועם ידע וכלים רבים לשיפור והטבה במחלות חורף. בקליניקה אנו בונים תוכנית טיפול אישית המושתתת על עקרונות הרפואה הסינית, ובמטרה לשפר ולהקל על הכאבים ותחושת החולי ולמנוע ממצבים כאלו לחזור על עצמם.

  בנוסף לפורמולות מצמחי מרפא אנו מטפלים באמצעות דיקור סיני שיעילותו ידועה בהנעת הדם והנוזלים באזור האף והסינוסים. הדיקור מסיע בפתיחת מעברי האף, בצמצום הדלקות ובהפחתת נפיחות וכאבים.

  אם יש לכם נטייה לחלות במחלות הקשורות לדרכי הנשימה, או דלקות חוזרת ונשנות, אם הסינוסים שלכם נפגעים מדי שנה בחורף, או נפגעים שוב ושוב מאלרגיות באביב, זה הזמן ליצור עמנו קשר ולקבל מאיתנו ליווי, יעוץ ותוכנית טיפול אישית.

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

   5/5 - (80 votes)

    יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם