היפרגליקמיה

היפרגליקמיה

מחלת הסוכרת עלולה להוביל למצב מסכן חיים שקרוי היפרגליקמיה – רמה גבוהה של סוכר בדם. הסימנים להיפרגליקמיה דומים לאלו של מחלת הסוכרת, וללא טיפול, עלול המצב להידרדר ולהסתבך.

הרפואה הסינית מציעה טיפול יעיל ומיטיב לאיזון רמות הסוכר בדם, שעשוי להפחית את מקרי ההיפרגליקמיה ולמנוע אפשרות לסיבוכים. הטיפול משולב וכולל דיקור, המלצות תזונה ושימוש בצמחי מרפא, ללא תופעות לוואי ועם תוצאות טובות, שמאפשרות שמירה על שגרת חיים טובה ומאוזנת לאורך זמן.

מה היא היפרגליקמיה?

היפרגליקמיה היא רמה גבוהה של גלוקוז בדם, שמופיעה בדרך כלל אצל אנשים שחולים בסוכרת. המצב ההפוך – רמה נמוכה של סוכר בדם – קרויה היפוגליקמיה.

המלה היפרגליקמיה מורכבת מחיבור של מלים ביוונית: היפר – עודף, גליק – גלוקוז/סוכר ו-המיה – דם.

סוכרת מופיעה כאשר הגוף אינו מפריש אינסולין במידה מספקת (סוכרת סוג 1) או כאשר הרגישות של תאי הגוף לאינסולין יורדת (סוכרת סוג 2), והאינסולין אינו משפיע. בשני סוגי הסוכרת, עלולה להופיע תוצאה דומה – רמה גבוהה של גלוקוז בדם. רמה גבוהה של סוכר בדם לאורך זמן עלולה לגרום לסיבוכים רבים וקשים, ולפגוע באיברים שונים. לכן, לחולי סוכרת ישנו הכרח לנטר ולאזן את רמת הסוכר בדם.

סוכרת סוג 2

לנצח את הסוכרת עם קונטרול!

 • פתרון 100% טבעי
 • התחייבות לתוצאות
 • ללא תופעות לוואי

לפרטים נוספים >

הגורמים להיפרגליקמיה בקרב סוכרתיים

לחולי סוכרת סוג 1 יש רמת סוכר גבוהה בדם, אך ישנם מספר גורמים שעלולים להחמיר את המצב ולהביא אותו להיפרגליקמיה מסוכנת

 • מינון שגוי של אינסולין – אחת הסיבות להיפרגליקמיה בקרב חולים בסוכרת היא שימוש לא מדויק או לא נכון באינסולין – מינון לא נכון, בעיה במהלך הזרקת האינסולין, סתימה של משאבת האינסולין ללא ידיעת המשתמש, או טעות בחישוב המינון.
 • מחלה או זיהום – בעת מחלה או זיהום כלשהו, מופרשים בגופנו הורמונים שנועדו לעודד את מערכות הגוף להילחם במחלה. הורמונים אלו גורמים גם להיפרגליקמיה. על כן חולי סוכרת (בעיקר חולי סוכרת בלתי מאוזנים, מסוג 1) צריכים לנטר את רמת הסוכר בדם בזמן מחלה. לאחר היפרגליקמיה קיצונית, עלולים להופיע מקרים של קטואצידוזיס סוכרתית (חמצת סוכרתית). זהו מצב חירום רפואי, שמופיע לרוב במהלך זיהום בדם, אך עלול להופיע בקרב חולי סוכרת סוג 2 גם בעקבות סטרס ומתח נפשי.
 • מחסור בפעילות גופנית – פעילות גופנית מינימלית הינה חיונית וחשובה לתפקוד מערכות הגוף. מחסור קיצוני בפעילות גופנית (למשל בקרב אנשים שמרותקים למיטה) עלול להעלות את רמת הסוכר ולהוביל להיפרגליקמיה.
 • תזונה לקויה – תזונה לקויה ובלתי מאוזנת, שאינה מותאמת במיוחד לחולי סוכרת, עלולה לגרום לרמות סוכר גבוהות ומסוכנות בדם.
 • טיפול סטרואידי – שימוש בתרופות מסוג סטרואידים גורם לעליה של רמת הסוכר בדם. גם תרופות אחרות עלולות לגרום להיפרגליקמיה, ועל כן, בעת מחלה או נטילת טיפול תרופתי, יש להקפיד על שמירת רמת הסוכר בדם ולהיוועץ ברופא בנוגע לאיזון הסוכר.
 • לחץ ומתח נפשי – סטרס ומתח נפשי גורמים לעלייה ברמת הסוכר בדם, ועל כן בתקופות מתוחות ולחוצות, עולה החשש להיפרגליקמיה.

תסמינים של רמת סוכר גבוהה בדם

הסימפטומים של סוכר גבוה בדם ומצב של היפרגליקמיה דומים לתסמיני סוכרת, וכוללים:

 • צמאון
 • השתנה מרובה
 • כאבי ראש עזים
 • עייפות
 • שינויים בראייה

חשיבות של טיפול מיידי

בשלבים מתקדמים של היפרגליקמיה, בלא טיפול מתאים, עלולים להופיע סיבוכים קשים ומסכני חיים, כגון קטואצידוזיס סוכרתית ותסמונת היפראוסמולרית סוכרתית. מצבים אלו מחייבים טיפול רפואי דחוף ומיידי, שכולל מתן עירוי נוזלים ואיזון אלקטרוליטים וטיפול באינסולין.

 • המלצות על טיפול בלקיניקה
  אני חולת סוכרת. A1C ברמות 10. גבוה! (כולל תרופות פומיות). לאור המלצה שקיבלתי, התחלתי להשתמש בקונטרול. תוך 3 חודשים, רמות הסוכר ירדו ל A1C 7. המשכתי בנטילת הקונטרול 3 חודשים נוספים, והסוכר ירד לרמות של A1C 5.9. התייעצתי עם הרופאה המטפלת, ואני ממשיכה עם בקונטרול ומתחילה להוריד את מינון התרופה לסוכרת. תודה רבה, המלצתי לאחי. ממש מודה לכם על מוצר יעיל ומוצלח ללא תופעות לוואי. קרא עוד
  דינה
 • אורון אופק
  הדרכתו וטיפולו המסור של אורון אופק והתמצית, הם חסד אמתי שנעשה עמי. כולי נרגש מהתוצאות וממליץ מאוד מאוד בכל פה ושואף להתמיד כמה שנחוץ. תודה, תודה רבה!!! קרא עוד
  חיים כהן
 • שלישיית קונטרול להורדת סוכר במבצע
  עם ההנחיות של אורון, לאחר 3 חודשים הסוכר ירד ל-80, בצום בבוקר HbA1C היה 5.5. נכון להיום ערכי הסוכר שלי נורמליים, אני ממשיכה עם נטילת גלוקומין 2 כדורים ליום, 1 בבוקר, 1 בערב. את הכדור של הצהריים הרופא ביטל ובנוסף אני משתמשת בקונטרול באופן קבוע, הגעתי לתוצאה הזו בגלל שהקפדתי על כל ההוראות של אורון ואני ממשיכה להקפיד ולבצע את ההנחיות שלו. קרא עוד
  חנה (אנה)

 

אז מה עושים? או – איך להוריד סוכר בדם?

הטיפול בהיפרגליקמיה ברפואה סינית כולל שילוב של דיקור, תזונה מותאמת, אורחות חיים ופורמולות של צמחי מרפא, פרי פיתוח של שנים. הטיפול ברפואה סינית הינו טיפול טבעי, בעל תוצאות מעולות, שמאפשר לאזן ולחזק את הגוף, לנטרל רעלים, ולנקות את הגוף מלחות חמה, שקשורה על פי הרפואה הסינית להתנגדות הגוף לאינסולין.

 • דיקור – מסייע לאזן את רמות הסוכר בדם, משיב את מערכות הגוף לאיזון, ומפחית מתח פיזיולוגי ונפשי.
 • תזונה – תזונה מותאמת אישית, שכוללת תפריט מאוזן ומגוון, ובמקרה הצורך גם המלצות לתוספי מזון ושינויים בסדר הארוחות, בגודלן ובהרכבן.
 • צמחי מרפא – איזון רמות הסוכר בדם באמצעות פורמולה בסיסית ויעילה, שמשפרת את ייצור האינסולין ומפחיתה את תנגודת תאי הגוף לאינסולין. צמחי המרפא שמרכיבים את הפורמולה נבדקו במחקרים שונים, ונמצאו כבעלי פעולה היפוגליקמית. בין הצמחים בפורמולה ישנם עלי זית, מומורדיקה, קופטיס סיני וקינמון – כולם צמחים בעלי פעילות שמסייעת בהורדת סוכר בדם. השימוש בפורמולה מביא לשיפור ניכר ברמת גלוקוז בדם, כבר בימים הראשונים לשימוש, ומומלץ לנטילה לאורך זמן. במקרים של עייפות, חולשה, כאבי ראש או תסמינים נוספים, מותאמים צמחי מרפא נוספים.
 • אורחות חיים – לחולי סוכרת מומלץ לשמור על אורחות חיים מתאימים, וביניהם הקפדה על ארוחות מתאימות בגודלן, בשילוב ארוחות ביניים קטנות, מזון נטול פחממות מסוימות ושילוב של סיבים תזונתיים בארוחות, פעילות גופנית מתונה וקבועה, שמתאימה למחלה, ניטור ערכים של סוכר בדם, טיפול קבוע ומונע בכפות הרגליים, הקפדה על שינה טובה ורצופה ועוד.

 

מעוניינים להימנע ממצבי היפרגליקמיה ולשמור על ערכים מאוזנים של סוכר בדם? פנו אלינו עוד היום, ונשמח להתאים לכם טיפול טבעי, יעיל ומיטיב, שיחזק אתכם ויסייע בניהול חיי שגרה ושמירה על בריאות תקינה, הימנעות מרמת סוכר גבוהה בדם ואיכות חיים טובה.

  יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם

  4.8/5 - (45 votes)

   יש לך שאלה לאורון? השאר/י הודעה ונחזור אליך בהקדם